banner8
Künye

İmtiyaz Sahibi: Tolga Güngör  /  tolga@haberayturk.com

Genel Yayın Yönetmeni: Belce Okur  /  belce@haberayturk.com

Yazı İşleri Müdürü: Fatih Girgiç  /  fatih@haberayturk.com

Editör: Remzi Duran  /  remzi@haberayturk.com

Sanat Yönetmeni: Yeliz Lülecioğlu  /  yeliz@haberayturk.com

Hukuk Müşaviri: Av. Etan Çelik   /  etan@haberayturk.com

Adres:Terzialiler Mh. 296. Sk B Blok Çimen Apt. No: 2/3 Ortaca /Muğla

E-Posta: info@haberayturk.com

İletişim: 0543 905 4848

Haber Kaynağı: Anadolu Ajansı (https://www.aa.com.tr/tr)

banner7