"12 AY 4 MEVSİM LEZZET DURAĞI TOPRAK ANA"

"12 AY 4 MEVSİM LEZZET DURAĞI TOPRAK ANA"

Haberayturk
Haberayturk
29 Mayıs 2018 Salı 17:22
"12 AY 4 MEVSİM LEZZET DURAĞI TOPRAK ANA"

Ortaca’da ünlü ünsüz; herkesin hayatın monotonluğuna ara verdiği mekan,

12 AY 4 MEVSİM LEZZET DURAĞI TOPRAK ANA Adını doğadan almış Toprak Ana. Konuklarına hayattan bir tutam özel lezzeti özenle sunuyor. Usta ellerde hazırlanan leziz yemeklerini, güler yüzlü personelinin konuksever servisi eşliğinde, doğallığını cömertçe sergilerken tattırıyor. Bu mekanı; özellikle yaz aylarında geliş geçişlerde mola verebileceğiniz bir uğrak yeri, tatil durağı olarak düşünmeyin. Her mevsim Toprak Ana; bölge yaşayanlarının, dışarıdan gelen tatilcilerin ünlülerin lezzet ve keyif durağı. Toprak Ana Restoran; yılın on iki ayı, dört mevsim; aileniz, sevdikleriniz, dostlarınız ile bir hafta sonu ya da akşamları paylaşacağınız lezzet kaçamağının en samimi ortamı.

LEZZET SERAMONİSİ

Hayatın yoğun monotonluğundan kaçıp, doğanın stresten uzaklaştıran ferahlığını; yaz aylarında, ağaçların altında, yemyeşil çimenlerin üzerinde doğaya sığınarak, kuş cıvıltıları, yeşillikler arasında, Toprak Ana’nın iki dönümlük alana sahip harikulade bahçesinde kahvaltı ya da yemeğin lezzet seramonisini yaşıyorsunuz.

LEZZETİ TOPRAK ANA’DA FONDİP YAPIN

Kış aylarında yağan yağmurun şırıltısında, şömine gürül gürül yanarken sohbetin keyfinde içkinizi yudumlarken lezzeti fondip yapmanın muhteşemliğini; aileniz, sevdikleriniz, dostlarınız ile paylaşmanın mutluluğu, bu mekana uğrayanların ayrıcalığı.

ON ALTI YILLIK TOPRAK ANA KONSEPTİ

Organiz lezzet, konuksever hizmet, insan ruhunu dinlendiren sükunet konsepti ile on altı yıldır, Ortaca ile Dalaman arasında Muğla Fethiye karayolu üzerindeki mekanında “Konuklarım” dediği müşterilerine kaliteyi sunmak Toprak Ana’nın en temel ilkesi.

ORGANİK LEZZET TOPRAK ANA’DA

Toprak Ana, konukları için özel olarak kendi bahçesinde yetiştirdiği organik meyve ve sebzeleri ilk günkü tazeliğinde, lezzetinde ve doğallığında; mutfağında usta ellerde hazırlanan yemeklerinde kullanıyor ve müşterilerine tattırıyor.

OTUZ ÇEŞİT ORGANİK KÖY KAHVALTISI

Köy ekmeği ve tandır ekmeği eşliğinde yapacağınız organik ürünlerden oluşan otuz çeşit köy kahvaltınızı doğal ortamında büyük bir keyif ile yapacağınız nezih bir ortam hayaliniz varsa, bu hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz adresiniz Toprak Ana olmalı.

KENDİNİZİ DOYUMSUZ LEZZET İLE ÖDÜLLENDİRİN

Bir öğle yemeği keyfini ya da akşam yemeği sefasını; sevdiklerinizle birlikte bu doğal mekanda üstün lezzet sağanağında yaşıyorsunuz. Önce envai çeşit yöresel mezelerin farklı lezzetlerini tadıyorsunuz. Ardından; size özel hazırlanan saç kavurma, iç pilavlı, süt kuzusu ya da süt oğlağı tandırın, ızgara çeşitlerinin, adana-kuzu ,şiş-ciğer, şiş- kebap çeşitlerinin nar suyu eşliğinde damağınızda bırakacağı o muhteşem lezzetin keyfini yaşayarak kendinizi ödüllendiriyorsunuz.

TANDIR ETİNİN NAR SUYU İLE BİRLEŞEN DOYUMSUZ LEZZETİ

Özellikle bir gün öncesinin gecesinde, altında hafif hafif yanan odun közünün ısısıyla baş başa bırakılarak ağzı kapatılan tandırda pişmeye terk edilen süt kuzusu ya da süt oğlağı on saat boyunca kaldığı tandırdan çıkarılıp da tabağınıza konulduğunda, eti kemiğinden tek silkelemede ayrılıyor. Dilinizle damağınız, o muhteşem lezzeti ağızınızda eritmeye yetiyor. Toprak Ana’nın konukları için özel olarak hazırladığı buz gibi organik nar suyu da o muhteşem lezzete eşlik ettiğinde damak zevkiniz doyumsuzluğa ulaşıyor.

ÜNLÜLÜRİN LEZZET DURAĞI; TOPRAK ANA

Doğal atmosferi, doyumsuz lezzeti ve konuksever hizmeti ile verdiği mutluluğu yaşayanlar Toprak Ana’nın müdavimi oluyor. Bu mekanın; atmosferi, lezzeti, hizmeti ile tanışan ünlülerin bölgedeki lezzet durağı Toprak Ana oldu.

LEZZET DURAĞI TOPRAK ANA İLE TANIŞAN ÜNLÜLER

Petek Dinçöz, Can Tanrıyer, Ali Taran, Erkan Petekkaya, Kadir İnanır, Haluk Levent, Davut Güloğlu, Yılmaz Erdoğan, İntizar, Cem Yılmaz, Onur Akın, Zara, Tarık Akan, lezzet durağı Toprak Ana ile tanışan ünlülerden sadece bazıları.

“TEMELİMİZ; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”

Müşteri memnuniyetini kapsayan tüm kuralları ilke edinerek, tırnakları ile kazıyarak bugünlere geldiklerini vurgulayan mekanın işletmecisi Murat Samutça, bugüne kadar edindikleri tecrübelerin ışığında ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden çalışanları ile birlikte Toprak Ana’nın, adım adım bugünlere geldiklerini belirtti.

KONUKSEVERLİĞİN SEÇKİN ADRESİ

Murat Samutça, “Müşterilerimize sürekli misafirimiz gözü ile baktık. Müşterilerimize işletmeciliğin ötesinde ev sahipliği yaptık. Ev sahibinin misafirini memnun etmek için çırpındığı gibi biz de tüm çalışanlarımızla birlikte müşterilerimizi memnun etmek için çırpındık. Bu çırpınışımız bizi bugünlere getirdi. Toprak Ana bugün bölgemizde en fazla tercih edilen nezih mekanlar arasındaki yerini aldı. Toprak Ana bu yüzden konukseverliğin en seçkin adreslerinden biri oldu.” ifadeleri ile Toprak Ana’nın geçmişten günümüze geldiği bugünkü ayrıcalıklı durumunu özetledi.

Son Güncelleme: 04.06.2018 17:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner7

haber